Nejvíce nastřílených gólů v jednom zápase

(Zelený, Johaník ml., Hanzlík, Holý)
ŽK: Gillár, Grošov(P)
Žluté kopačky gól, Fialové kopačky gól.
Robin a Jeňa.
Za zmínku stojí tragikomická situace, kdy se přímo před naší lavičkou v běžném souboji teatrálně skácel Robin a dožadoval se odpískání faulu. Nestalo se. Robin však nehodlal vstát, stále seděl na zemi, diskutoval, rozhazoval rukama. V tu chvíli k němu z lavičky dolétl nevybíravý komentář Martina Gillára:
"Vstávej, ty... lemro."
Z široké palety pocitů, které tehdy ovládly Robinovu tvář, vyčníval nejvíce údiv - tohle mu zřejmě ještě nikdo nikdy neřekl :)
Ale jinak chlapci řádili, čehož důkazem je jejich posezónní bilance.
Johaník ml. (Jeňa) - 39 gólů, Hanzlík (Robin) - 29 gólů.

06.11.2010
Parodia - ASK 2:3 (1:2)
(Cipar, Hájek-Čupr, Lenomar, Staněk)
ČK: Voříšek(P), Lenomar(ASK)
ŽK: Hájek(P), Hrabovský(ASK)
Zápasy proti ASK téměř vždy nabízejí krom kvalitního futsalu i bohatou karetní nadílku. Slovo dalo slovo, pár konfliktů i strkanic, a rozhodčí oba týmy spravedlivě podělil. Narodila se tak čtvrtá červená karta v historii klubu.

16.10.2010
Parodia - San Marino 3:9 (0:7)
(Hájek, Gillár, Leger-Duchoň 3, Večeřa 2, Burian, Martínek, Mašek Ji., Placchý)
ŽK: Grošov(P)
Přestože soupeř za stavu 7:0 jistě nehrál na plné obrátky, cení se vyhraný druhý poločas nad pravděpodobně nejsilnějším týmem, se kterým jsme se kdy potkali.
I jarní vzájemný zápas byl vcelku jednoznačný:

28.05.2011
San Marino - Parodia 4:0 (1:0)
(Večeřa 4)
Autor všech branek v tomto zápase, nosící na dresu příznačné "Krištofinho", se stal nejlepším střelcem celé soutěže (44 gólů).

Perlička:
V souvislosti s našim klubem se v této sezóně na webu klubu Blue Flames objevilo následující:
"S Bolestí, členem Asociace klubů depresivních názvů (mj. je tam také Antabus, Psychotip, Debakl či Parodia), jsme se potkali znovu po 7 letech..."
Zajímavá úvaha :)

Turnaj

V zimní přestávce ročníku 2010/2011 jsme se (stejně jako v pozdějších sezónách 2011/2012, 2012/2013 a 2013/2014 ) zúčastnili halového turnaje nazvaného KAJOT OPEN 2011.

O tom, jak tyto turnaje dopadly, není třeba nějak zvlášť referovat, spokojme se s konstatováním, že 1.FC Parodia na turnajích nikdy nekončí poslední :)
Náhoda tomu chtěla, že jsme se v rámci základní skupiny střetli s Bolestí.
(Blue Flames by možná tento duel charakterizovali jako maniodepresivní ;)

30.01.2011
Bolest - Parodia 3:2 (1:1)

A jak to viděl soupeř?
"...po rozebrání naší nehezké situace v restauraci jsme nastoupili proti Parodii - byl to zápas o 8.místo, oba týmy byly po sedmi zápasech bez bodu. Parodia byla vážně hodně slabá, byli jsme o kousek lepší, ale z našich mnoha šancí jsme se trefili pouze z přímého kopu - faul na Sykina ml. potrestal Mitch, jeho rána byla tečovaná a zapadla do sítě našeho soupeře. Bohužel jsme inkasovali i my, obrana se před útočícím Parodiákem rozestoupila jako moře před Mojžíšem a poločas tak skončil 1:1.
Ve druhém poločase jsme zase zahazovali šanci za šancí, až se stal zázrak, který si zaslouží podrobný rozbor: Bolest zahrávala rohový kop! Mladý Sykin kopl míč prudce po zemi na nabíhajícího Káju, který z první vystřelil na bránu a míč zastavila až síť! Gól a 2:1 pro nás. Vzápětí jsme šli dvakrát tři na jednoho, zatímco v prvním případě jsme pobavili celou halu, ve druhém už jsme - i když se štěstím - zakombinovali po ose Sykin st. - Kája - Káza, který už dával do prázdné. Soupeř sice ještě jednou po individuální akci těšně před koncem snížil, tři získané body za výhru 3:2 už nám ale sebrat nedokázal."

Obsah příspěvku sice trochu hraničí s drzostí :), na druhou stranu je ale potřeba ocenit pěknou metaforu o rozestupujícím se moři. Kdo byl tehdy onen "Mojžíš-útočící Parodiák" se už dnes asi nedozvíme, v historii klubu ani lidstva to však nehraje výraznější roli.