Sestava: Koukal - Grošov, Leger, Gillár, Osvald, Klaška, Cipar, Voříšek, Hájek, Machát, Halámek

01.10.2011
Nashville - Parodia 2:2 (1:0)
(Vaněk 2-Cipar, Gillár)
ŽK: Dvořák(N)
Legendární zápas, v němž hrál Nashville ve čtyřech lidech a v průběhu zápasu se jim navíc jeden hráč zranil. Část zápasu proto odehráli pouze ve třech, přesto Martin Gillár v posledních vteřinách dorážkou vyrovnal na konečných 2:2.
Holohlavý, subtilní hráč soupeře se nám po zápase smál a tvrdil, že "oni by nám v takové situaci dali desítku".
(což je dost dobře možné:)

V následujícím zápase na jaře ho smích přešel:

12.05.2012
Parodia - Nashville 4:2 (3:2)
(Cipar 2, Leger, Halámek-Vaněk, Vágner)
Oba týmy měly dostatek hráčů, míč byl kulatý, umělá tráva zelená a prostořeký hráč Nashvillu mohl tentokrát glosovat maximálně svůj nedostatečný výkon:)

15.10.2011
Orel Řečkovice C - Parodia 5:1 (4:0)
(Kugler, Orel, Dočkal, Jurčík, Bořecký-Hájek)
Po úspěšných zápasech s "Orly" v minulé sezóně (2:0 a 3:3) měli hráči Parodie nemístně vysoké sebevědomí, což se nevyplatilo. Skóre otevřel Bořecký (zvaný též Balů, majitel nebo přinejmenším provozní místní hospůdky na Orláku), který vymotal celou naši obranu. Jednou skóroval i Kugler, který se nakonec stal nejlepším střelcem celé soutěže (35 gólů).

29.05.2012
Parodia - Orel Řečkovice C 4:3 (2:2)
(Cipar, Gillár, Leger, Voříšek-Dočkal, Havlík, Kugler)
ŽK: Leger, Hájek(P)
Z webu soupeře:
"...zápas začal na výbornou, hráli jsme celou dobu z míčem a kontrolovali hru, jenon gol nám tam nechtěl spadnout. Do rukou to vzal Dodo a otevřel skore 0:1. Za chvíli jsme šli 3 na1, ale vyřešili jsme špatně situaci, takže z toho nic nebylo. Po přihrávce Řičiho se prosadil z otočky Kugli 0:2. Opět se ukázalo nepsané pravidlo nedáš dostaneš. Po výborných šancích, které jsme nedali, jsme obdrželi dva goly a Parodie do poločasu srovnala na 2:2. Jak jsme začali první poločas, tak jsme pokračovali i ve druhém, ale nic nám tam nechtělo spadnout. Až se do šance dostal Dodo s Petou, kteří si dávali přednost, kdo dá gól do prázdné, ale nakonec se dohodli a Peta nás dostal do vedení 2:3. Jenomže soupeři to nevzdali a srovnali na 3:3. Za chvilku jsme šli do přečíslení 2 na1 a Kugli natáhl, střelou orazítkoval pouze břevno. Za nedlouho se Wolant dostal do šance, ale trefil jenom tyčku, bohužel z protiútoku jsme dostali gol 4:3, když Peťa vystihl brejk 3 na 1, bohužel odkopl míč do přibíhajícího Wolanta, který dovezl zamotaný míč mezi nohama před Zbyňu a soupeř neměl problém trefit odkrytou branku. V následné hře bez brankáře jsme z přimáku prostřelili brankáře, ale na čáře ho zachránil obránce:("

10.09.2011
Parodia - S.O.S. 9:4 (6:2)
(Cipar 3, Machát 2, Osvald, Hájek 3-Balog 3, Kříž K.)
ŽK: Kříž K.(SOS)
Nejvyšší vítězství v tomto ligovém ročníku.

Turnaj

Na zimním turnaji, tentokrát nazvaném KAJOTbet BRNO OPEN 2012, jsme se v základní skupině potkali se starým známým San Marinem a po roce opět s Bolestí.

07.01.2012
Parodia - San Marino 1:4 (0:1)

"...na úvod nás čekal nevyzpytatelný soupeř, se kterým jsme se potkávali vloni v základní třídě brněnských soutěží - Parodia. Ihned od úvodních minut jsme se do soupeře zakousli a začali jsme si vytvářet i střelecké přiležitosti. Bohužel, výborný gólman soupeře nám všechny pokusy likvidoval. Asi po 5-ti minutách však využil nepřesnosti v rozehrávce soupeře Mařa, sebral jim míč a sám před brankářem chladnokrevně po zemi zakončil - 0:1. Poté opět hrál jen náš tým, ale obrana soupeře dokázala včas naše střely blokovat, případně je zastupoval zcela bezchybný brankář Parodie. Pár minut před koncem prvního dějství odpustil rozhodčí jasnou ruku v pokutovém území, bohužel penalta se nepískala. Do konce poločasu se již skóre neměnilo. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a víceméně pokračoval především boj našeho mužstva se soupeřovým brankářem. Po pár minutách však milimetrově vysunul Míša Kumara a ten s přehledem podél brankáře zvyšoval skóre - 0:2. Asi za 2 minuty si oba aktéři svoji spolupráci zopakovali. Tentokráte se Míša opřel do míče po naší postupné akci a sběhnuvší Kumar špičkou kopačky změnil směr míče těsně před gólmanem Parodie - 0:3. Asi 5 minut před koncem se soupeř čestně prosadil, pardon, když už se nedokázal prosadit vlastní hrou, pomohl tomu Míša, jenž si nerozumněl s Turanem a jeho "malá domů" skončila v naší brance - 1:3. Rychlá odpověď přišla asi za minutu, na konci naší akce byl MaŠ, jenž vymotal obranu a ještě přihrál lépe postavenému Krištofinhovi a ten pohotovou střelou zapečetil dnešní střelecký účet utkání - 1:4."

"výborný gólman soupeře, zcela bezchybný brankář Parodie"
Panečku, to je chvály pro Radka Koukala; od San Marina to určitě potěší.
(Ještěže tehdy Radek těsně před turnajem prodloužil v Parodii smlouvu:)

28.01.2012
Parodia - Bolest 2:2 (1:1)

A co na to hráči z Bolesti?
"Hlavním úkolem bylo neprohrát v zápase s Parodií a neskončit poslední. Parodia byla nejslabším mužstvem ve skupině, její výkon tomu odpovídal, ovšem Bolest se přizpůsobila a hrála taky bídně. První gól jsme vstřelili naštěstí my, když Martin vystihl chybu v rozehrávce soupeře a nadvakrát dostal míč do branky. Do poločasu bylo ovšem srovnáno, když Sykin st. nepokryl obránce a ten měl už snadnou práci - 1:1. Druhá půle nebyla o nic lepší než ta první, hrál se otevřený futsal, rozdíl byl v tom, že jsme po ztrátě míče na půlce dostali gól my, Parodia se dostala do vedení 2:1 a tento výsledek nás odsouval na poslední místo ve skupině. Naštěstí se povedlo tři minuty před koncem srovnat, když jsme šli tři na dva a Fuky vzal koncovku na sebe - bodlem z asi pěti metrů propálil gólmana a zajistil nám tak kýženou remízu 2:2."

Hmm, hmm, žádná pokora, nedostatek respektu k soupeři... a málem bez bodu.