Sestava: Koukal (Bučík, Šváb) - Grošov, Leger, Gillár, Osvald, Klaška, Cipar, Voříšek, Hájek, Machát, Halámek

Nejvyšší vítězství v tomto ligovém ročníku.

Parodia - König 4:5 (2:3)
(Cipar, Voříšek, Leger, Osvald - Máčal 3, Kožený, Tomsa)
ŽK: Voříšek(P), Kožený (K)
Zápas bez účasti hráče s brankářským potenciálem a zkušenostmi:)
Hrálo se na Kounicově, první poločas nakonec odchytal Ondra Leger, druhý poločas Martin Gillár. Škoda, že se v tomto zvláštním zápase proti dost cholerickému soupeři nepodařila alespoň plichta. Na každý pád se zápas zvládnul se ctí.
Soupeřův hráč Máčal, který si připsal hattrick, se nakonec stal nejlepším střelcem celé soutěže (21 gólů).

08.06.2013
Vema - Parodia 5:1 (3:0)
(Olša, Repík, Roušavý, Řondik, Nowak R.-Klaška)
ŽK: Roušavý(V), Grošov(Pa)
Z tohoto zápasu pochází naše první video.
Paradoxně se v něm střelecky prosadil pouze Klajda, pro něhož to byl, dle jeho vlastních slov, "první ligový gól v kariéře".

15.06.2013
ASK - Parodia 1:1 (0:0)
(Večeřa-Cipar)
ČK: Lenomar(ASK)
ŽK: Hradecký M., Průdek(ASK)
Tento legendární zápas se hrál na Okruhu.
V poslední minutě za stavu 1:0 pro ASK odpískal rozhodčí přímý kop ve prospěch Parodie, což vzbudilo u zkušených hráčů soupeře velké rozčarování. Poté, co Dushan poslal přes zeď míč přímo do šibenice, se toto rozčarování přetavilo do exploze negativních emocí i hysterických výlevů a rozhodčí - ocitnuv se náhle pod velkým verbálním tlakem - nevěděl, jestli dřív "žlutit" nebo "červenit".

Radek Koukal jistě nelitoval, že dorazil ze severu právě na tohle kolo, protože druhý zápas se vydařil ještě lépe.

15.06.2013
Parodia - UFO 4:2 (1:0)
(Cipar 2, Gillár, Osvald-Uherka T., Zatloukal)
Šlo o poslední kolo ročníku 2012/2013 a Dushanovi o jediný gól utekla koruna krále střelců.